Pasi Flori Mumajesi shpërndau klipin e ri të Noizy-t, por mënyra se si i’a kthenë reperi habitë të gjithë…[FOTO]

Ata të dy nuk janë dalluar ndonjëherë për ndonjë miqësi, por sot është ndryshe.
Flori Mumajesi dhe Noizy kanë kthyer faqe duke krijuar një marrëdhënie vërtet miqësore mes tyre. Ka qenë producenti i Threedots ai që ka shpërndarë klipin e Noizy-t dhe Ledrit në faqen e tij të Instagram dhe më pas Noizy që i komenton. “My bro” (shoqëruar me një Emoji zemër), i shkruan reperi i “ 100 kile’, Mumajesit. Pas kësaj, fansat mezi e presin edhe një bashkëpunim mes tyre. /intv.al/

 

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: