Publikohet foto e parë e djalit të Kryeministrit, ja si duket Zaho Rama / FOTO

Vajza e bashkëshortes së Kryeministrit Rama, Rea Xhillari ka treguar gjithnjë afeksionin e saj për vëllain e vogël Zaho.Ndonëse pa i treguar fytyrën edhe ajo si Kryeministri ka publikuar foto me vogëlushin. Megjithatë këtë herë në Instagram, Rea ka publikuar një foto ku shfaqet duke luajtur me Zahon. Ndonëse foto është e sfumuar arrijmë të dallojmë tiparet e Zahos.Shiko fotografite duke klikuar reklamen me poshte

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: