Puthi kolegun në sy të bashkëshortit, Nicole sqaron pse e bëri

E keni parasysh që gjatë ceremonisë së Emmy 2017, Nicole Kidman puthi në buzë bashkëprotagonistin e saj Alexander Skarsgard?

E gjitha kjo teksa bashkëshorti i saj po shihte dhe duartrokiste? E mbani mend? Edhe Nicole e mban mend, edhe pse do të donte ta harronte shkruan Anabel.

E ftuar në shfaqjen e Graham Norton, Nicole sqaroi punën e puthjes:

“E putha vërtetë, por duhet të kuptoni se unë dhe Allie [Alexander] bënim gjithçka bashkë. Bashkëshorti im është i mrekullueshëm, mbështetës, i pashëm dhe e dua më shumë se çdo gjë në botë. I dhashë Alex-it një puthje në formë urimi, por ai është si punë manekini.”

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: