Rrëfim tronditës nga Rezarta Shkurta: Saimir Tahirit, Birin e Kurves e zunë haqet e mia dhe të vajzës time, ai mua më… |VIDEO|

Këngëtarja Rezarta Shkurta e ka nisur që në moshë të vogël karrierën e saj muzikore. Kënga e parë, dedikuar qytetit të saj të lindjes “Durrës” duket se shërbeu si një nisje shumë e mirë për bukuroshen. Ndërsa tani ajo bëri një rrëfim shokues për Saimir Tahirin: Ai është Birin i…e zunë haqet e mia dhe të vajzës time, ai mua më ka…për më shumë klikoni poshte linkun dhe ju hapet video e rrëfimit shokues:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: