Rrëzohet një avion në Shqipëri, dyshohet per shume…

Rrëzohet një avion në Shqipëri, Berisha nxjerr fotot dhe pretendon se është i “narko-mushkonjave”, duke dyshuar se ne avion kishte shume droge, shkruan tv shenja. Bie një avion në periferi të Lezhës. Lajmin e ka publikuar para pak minutash ish-kryeministri Sali Berisha, referuar denoncimit të një mesazhdërguesi në rrjetet sociale, raporton MAPO. Për të qenë sa më transparent, Berisha ka publikuar mesazh-shkëmbimet me qytetarin, i cili i sqaron se avioni ka rënë disa kilometra larg pistës së Gjadrit në Lezhë.Per te pare videon kliko ne rek lam:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: