Shikoni si dukeshin Nora, Mihrija, Gili e Leonora në vitin 2000 (FOTO)

Ata kanë ndryshuar shumë në pamje që prej vitit 2000.
Vitet e fundit është bërë trend që këngëtaret e edhe këngëtarë, të ndërhyjnë në fytyrën dhe trupin e tyre.
Sipas tyre, nëse je personazh publik duhet pajteter të jesh ‘perfekt’ dhe të ndyshosh nëse është e mundur ‘të metat’ tua. Edhe pse ky trend është inspirim nga vendet tjera, ka këngëtare dhe këngëtarë që nuk janë shumë ‘të pashëm’ ose ‘fit’ por kanë një sukses të paparë, shkruan lajmi.net, në Kosovë dhe Shqipëri, në periudhën e pasluftës prezantimet skenike të këngëtareve tona ishin shumë të thjeshta dhe pa modifikime, si në make-up ashtu edhe në flokë.Trendet dhe njerëzit profesionistë në fushën e grimit, flokëve, klipeve, etj kanë ndikuar shumë në pamjen dhe paraqitjen e tyre publike.klikoni mbi reklamen me poshte shiko fotot tjera…

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: