Featured Video Play Icon

Skandaloze: Këngëtarja shqiptare në emision i la të gjithë me gojë hapur “Kur isha 19 vjeç syt me qitën xixa kur e bëra me….

Këngëtarja shqiptare Iva Aliko është një femrave më provokuese të estradës shqiptare. Ajo gjithmonë publikon foto joshëse ku çmend të gjithë me format e saj. Ajo në emision tregon për jetën e saj, por ajo që la me gojë hapur publikun ishte kur këngëtarja tregon se kush ishte 19 vjeç me kë bëri marrëdhënie. Ja cfarë thot ajo “Ishte naten von un kisha ngelur vetem ne shtepi. Kisha koh pa ber marredhenie dhe i bëra telefon…
Klikoni linkun me poshte, dhe ju hapet rrefimi i kengetares…

https://www.youtube.com/watch?v=jqtu-d4HWuI

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: