Stresi viziton varrin e të “vëllait”, fjalët e tij janë prekëse

Ditën e sotme reperi shqiptar Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit si Stresi, ka vizituar varrin e djalit të xhaxhait të tij, të cilin ai e quan vëlla.
Stresi ka postuar në Instagram një fotografi ku shihet me një buqetë me lule që lë tek varri i të ndjerit dhe e puth.”Sot 7 muaj pa ty gjaku im”, shkruan Stresi.Pas këtij djali çapkën, gjithmonë fshihet një djalë me zemër të madhe.Mos e humbisni provo fatin shtype reklamen me poshte

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: