Arkivat e etiketimeve askush

Vajza nga Durrësi trondit rrjetet: Shes virgjërinë për 20 mijë euro, s’e meriton askush falas (Foto lajm)

Jemi mësuar që lajme të tilla ku vajzat shesin virgjërinë i lexojmë vetëm në mediat e huaja dhe shpesh herë qeshim dhe ndoshta edhe i paragjykojmë. Por mësohuni me këtë praktikë, që vajzat e përdorin pse jo për të bërë lekë apo dhe famë njëkohësisht, pasi fenomene të tilla do …

Artikulli i plotë »

Lajm i fundit / Zhduket avioni me 239 njerëz e askush s’di asgjë”, shpërthejnë autoritetet, ç’pritet të ndodhë?

Çështja e avionit që u zhduk në vitin 2014 ka mbetur një mister për të gjithë. Avioni “Malaysia Airlines 370” , i cili po fluturonte nga Kuala Lumpur me 239 pasagjerë në bord u zhduk në mënyrë të mistershme.Së fundmi hetuesit australianë kanë dorëzuar raportin e tyre përfundimtar, ku thonë …

Artikulli i plotë »
error: