Wednesday , 12 December 2018

Arkivat e etiketimeve deshen

U Deshën Gjashtë Orë Për Ta Ndërtuar, Por Sa Kushton Kjo Shtëpi? (VIDEO)

Në një kohë kur çmimet e pasurive të paluajtshme po kalojnë kurfirin, italiani Renato Vidal ka krijuar një alternativë të shkëlqyeshme për banesat tradicionale. Iu deshën vetëm gjashtë orë për të ndërtuar këtë shtëpi. Ndërsa kompania që prodhon këto shtëpi, tregon se cmimi për një shtepi të tillë sillet nga …

Artikulli i plotë »

Tentimvrasje ndaj Kadri Veselit, ja emrat e personave që deshën ta vrasin (Video)

Ish-shefi i Shërbimit Intelegjent të Kosovës (SHIK), Kadri Veseli, aktualisht lider i PDK-së dhe kryetar i Kuvendit të Kosovës, kishte qenë cak i një plani për tu vrarë, shkruan Gazeta NewBorn. Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Xhavit Halit, ka rrëfyer ngjarjen se si ishte planifikuar një atentat ndaj shefit të …

Artikulli i plotë »
error: