Arkivat e etiketimeve ekskluzive

EKSKLUZIVE: Pas zgjedhjeve, Lajm shumë i mirë nga Zvicra, nëse doni të punoni, tani është koha, ja detajet

EKSKLUZIVE: Pas zgjedhjeve, Lajm shumë i mirë nga Zvicra, nëse doni të punoni, tani është koha, ja detajet…Pas 2018 më shumë njerëz janë duke u kërkuar puntorë për drejtime të ndryshme në Zvicër. Numri i vendeve të lira është rritur me 3 për qind. Dhe ky është një rast shumë …

Artikulli i plotë »

Lajmi Fundit, Ekskluzive: Luftë mes shqiptarëve dhe serbëve në Gjermani, katër të…

Një mosmarrëveshje afatgjate, midis dy familjeve të mëdha serbe dhe shqiptare fqinje në Wuppertal-Vohwinkel të Gjermanisë, të hënën ka eskaluar në betejë të vërtetë. Katër persona kanë pësuar plagë të rënda dhe janë dërguar nëpër spitale, Policia gjermane tashmë i ka filluar hetimet më të hollësishme, kamerat në gjermani e …

Artikulli i plotë »

EKSKLUZIVE: Në Kosovë, Ja kush i fiton zgjedhjet lokale sipas KQZ-se (FOTO)

EKSKLUZIVE: Në Kosovë, Ja kush i fiton zgjedhjet lokale sipas KQZ-se…Komisioni Qendror i Zgjedhjeve insiston qe fituesi ne Komunen e Prishtines te dihet pasi te rinumerohen votat. Perndryshe, Shpend Ahmeti ishte ne epersi para Arban Abrashit, Por sipas rezultateve të fundit për zgjedhjet lokale radhitja tani është kështu, shtypni poshte …

Artikulli i plotë »

Ekskluzive ja se si erdhi deri tek rrahja mes Milaim Zekës dhe Frashër Krasniqit

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Frashër Krasniqi, ka sulmuar fizkikisht deputetin e Nismës, Milaim Zeka, pas një zënke verbale në emisionin Info Magazine në Klan Kosovë. Deputetët Zeka e Krasniqi kanë shkëmbyer akuza të rënda në llogari të njëri tjetrit duke përdor fjalor fyes dhe banal. Tërë kjo ka përfunduar me …

Artikulli i plotë »
error: