Arkivat e etiketimeve emision

Skandaloze: Këngëtarja shqiptare në emision i la të gjithë me gojë hapur “Kur isha 19 vjeç syt me qitën xixa kur e bëra me….

Këngëtarja shqiptare Iva Aliko është një femrave më provokuese të estradës shqiptare. Ajo gjithmonë publikon foto joshëse ku çmend të gjithë me format e saj. Ajo në emision tregon për jetën e saj, por ajo që la me gojë hapur publikun ishte kur këngëtarja tregon se kush ishte 19 vjeç …

Artikulli i plotë »

FOTO +16/ Shokon balerina e njohur e “Stop”! I dalin të gjitha në shesh në emision ‘live’! VIDEO

Modelja Alesia Bami tashmë është një nga velinat e emisionit “Stop”. Megjithatë gjatë emisionit të sotëm duket se ajo ka patur një incident me fundin. Në një çast që është fokusuar nga kamera ajo ka qenë në një moment të papërshtatshëm ku i ka treguar të gjitha pasi fundi i …

Artikulli i plotë »

E jashtëzakonshme: Vajza 4 vjeçare e Elvis Naçit bën një gjest madhështor në emision …(VIDEO)

Këtë javë i ftuar si mysafir në emisionin n’Kosovë Show, është hoxha i njohur nga Shqipëria, Elvis Naçi. Ai ka folur për plot gjëra, përfshirë edhe debatin e fundit në Shqipëri për pozicionin e gruas, shkruan Gazeta NewBorn. Hoxha Elvis Naçi, ka ftuar për unitet pa dallim të fesë. Por …

Artikulli i plotë »

Ajo se çka bejn live ne emision këngëtaret shqiptare do te mbetesh i shokuar…

Degjenerohen këngëtaret shqiptare në emisionin live prekin njëra-tjetrën (VIDEO) Në emisionin e Kastro Zizos, “Rrokum Night” ishin mysafire dy këngëtaret : Shota Baraliu dhe Iva Aliko. Gjatë emisionit Iva Aliko ngritet në këmbë dhe tregon vithet dhe gjoksin dhe pastaj Shota Baraliu i’a prek gjoksin live gjatë emisionit për të …

Artikulli i plotë »

Nxehet keq situata në emision, shikojeni se çka i thotë Shefqet Krasniqi, moderatores (Video)

Për herë të parë dhe ekskluzivisht është rrëfyer Shefqet Krasniq– imami i Xhamisë së Madhe në Prishtinë, i akuzuar për shtytje drejt terrorizmit. Në emisionin ‘Persoanele’ ku temë qendrore është Muaji i Ramazanit, Krasniqi si asnjëherë më parë ka rrëfyer për veprat që çuan drejt një aktakuze që pretendon se …

Artikulli i plotë »
error: