Arkivat e etiketimeve fantastik

LAJM FANTASTIK: Kanadaja heq vizat për të gjithë shqiptarët, rroga minimale 2500 euro, ja detajet

Ministria për Shtetësi dhe Migrim e Kanadasë, njoftoi se kanë hequr vizat për të gjithë shqiptarët kudo që janë, po ashtu edhe për disa shtetas tjerë. Në njoftimin e publikuar nga ministria bëhet e ditur se pas bisedimeve të bëra me delegacionet e nivelit të lartë për heqjen e vizave …

Artikulli i plotë »

Opss! ‘Harrojeni’ estradën shqiptare, shikojeni se çfarë zëri fantastik kan këto dy motra (Video)

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show, janë këngëtaret Motrat Bunjaku nga Kaqaniku, shkruan Gazeta NewBorn. Sikurse edhe në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur plot momente interesante dhe befasi. Por zëri fantastik i tyre ka befasuar të gjithë publikun kur ato ia kanë thënë këngës gjatë …

Artikulli i plotë »
error: