Arkivat e etiketimeve fundit

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjithë Kosova nga kjo qe sapo ndodhi para 20 min ka edhe te vdekur (Video)

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në një lokal në qytetin e prishtinës. Raportohet se njëri nga viktimat është (F.G). Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan në drejtim të paditur. Ndërsa …

Artikulli i plotë »

Lajmi Fundit, Ekskluzive: Luftë mes shqiptarëve dhe serbëve në Gjermani, katër të…

Një mosmarrëveshje afatgjate, midis dy familjeve të mëdha serbe dhe shqiptare fqinje në Wuppertal-Vohwinkel të Gjermanisë, të hënën ka eskaluar në betejë të vërtetë. Katër persona kanë pësuar plagë të rënda dhe janë dërguar nëpër spitale, Policia gjermane tashmë i ka filluar hetimet më të hollësishme, kamerat në gjermani e …

Artikulli i plotë »

Mendohet se ai e la për punë virgjërie, Xheni “zhburrëron” Benardin me foton e fundit që poston (FOTO)

Një nga lajmet më të bujshme të ditëve të fundit është padyshim ajo e Xhenit dhe Benardit. Çifti që kanë dalë nga spektakli BB dhe që vazhduan për shumë kohë jashtë, por siç duket diferencat e tyre u kanë dhënë fund lidhjes. Megjithëse të ndarë, ata vazhdojnë të jenë çift …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT : Këngëtari i njohur e përgjakë personin zyrtarë në qendër të Prishtinës dhe ikë (Pamje)

Ilir Tolaj, ish-sekretar i Përhershëm i Ministrisë së Shëndetësisë, është sulmuar fizikisht, pas një zënke në trafik.Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 13:50 në rrugën “Rexhep Luci” në Prishtinë.Ambulanca ka ardhur dhe e ka marrë Tolajn, i cili është përgjakur, pasi është sulmuar me një send të fortë, raporton Ekonomia …

Artikulli i plotë »
error: