Wednesday , 12 December 2018

Arkivat e etiketimeve gjashte

U Deshën Gjashtë Orë Për Ta Ndërtuar, Por Sa Kushton Kjo Shtëpi? (VIDEO)

Në një kohë kur çmimet e pasurive të paluajtshme po kalojnë kurfirin, italiani Renato Vidal ka krijuar një alternativë të shkëlqyeshme për banesat tradicionale. Iu deshën vetëm gjashtë orë për të ndërtuar këtë shtëpi. Ndërsa kompania që prodhon këto shtëpi, tregon se cmimi për një shtepi të tillë sillet nga …

Artikulli i plotë »

Gjashtë koka hudhre të pjekura, të shëroni çdo pjesë të trupit tuaj

Hudhra është një ndër ushqimet më të shëndetshme në planet. Ajo mund të përdoret për kurimin e shumë komplikimeve shëndetësore, duke përfshirë sëmundjet e zemrës, kolesterolit të lartë, sulmit në zemër, presionit të lartë dhe të ulët të gjakut si dhe rrjedhjen e reduktuar të gjakut. Përfitimet e mrekullueshme nga …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT:Shpërthim në një xhami, gjashtë të vdekur – Po e falnin namazin e teravive

Një shpërthim i fuqishëm ka goditur kryeqendrën e Afganistanit, Kabul, në një zonë të dominuar nga pakica myslimane shiite. Ministria e Brendshme e përshkroi incidentin në xhaminë “al-Zahra”, të ndodhur në periferinë perëndimore të qytetit, si sulm terrorist. Policia njoftoi se 3 persona, përfshi një oficer dhe komandant njesie, janë …

Artikulli i plotë »
error: