Arkivat e etiketimeve gjithe

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjithë Kosova nga kjo qe sapo ndodhi para 20 min ka edhe te vdekur (Video)

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në një lokal në qytetin e prishtinës. Raportohet se njëri nga viktimat është (F.G). Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan në drejtim të paditur. Ndërsa …

Artikulli i plotë »

Bëri seks gjatë ciklit menstrual, të gjithë “vdiqën” nga kureshtja për ta kuptuar se çka i ndodhi

Seksi gjatë ciklit menstrual është një çështje e preferencave personale dhe besimeve kulturore. E vërtetuar mjekërisht, është e sigurt që të keni marrëdhënie seksuale gjatë ciklit menstrual, për aq kohë sa bëni seks të pa mbrojtur, transmeton Gazeta Shneta. Një gjinekologe, e cila tregon se e praktikon seksin gjatë ciklit …

Artikulli i plotë »

Mjekët prezantojnë sesi të eliminoni të gjithë dhjamin e mëlçisë në vetëm pak ditë. Shënojeni para se të fshihet!

Dieta dhe jeta jonë janë arsyet kryesore për çështje dhe kushte të ndryshme shëndetësore. Këto dy shkaqe ndikojnë në shëndetin tuaj të përgjithshëm sidomos në mëlçinë tuaj. Mëlçia me dhjam është një gjendje shumë e zakonshme këto ditë. Dhimbja në pjesën e sipërme në anën e djathtë të stomakut, është …

Artikulli i plotë »

Peja ‘dridhë’ Kosovën me rezultate, befason të gjithë me rezultare

Është realizuar një exit-poll me votuesit kosovar të cilët sapo kishin përfunduar votimin janë pyetur se kë kanë votuar shkruan Gazeta NewBorn. Instituti ‘Gani Bobi’ është i cili ka realizuar këtë exit-poll. Nga exit-polli, dalin plot befasi. Gazeta NewBorn, ua sjellë rezultatet e exit-pollit për Pejën. Ja si rënditën partitë …

Artikulli i plotë »
error: