Arkivat e etiketimeve gjitheve

A e dini se cili është shteti Evropian i cili e ndihmoi Shqipërinë nga përmbytjet para të gjithëve

Turqia shteti i parë që sjell ndihma për Shqipërinë e përmbytur. Përveç Kosovës, që është një shtet shqiptar, Turqia ka qenë shteti i parë që ka sjellë ndihmë për të ndihmuar Shqipërinë me rastin e përmbytjeve…Shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote:

Artikulli i plotë »

Po ti a e ke tradhtuar gruan? Elvis Naçi i ‘mbyll gojën’ të gjithëve me përgjigjen e tij

Ditët e fundit, Elvis Naçi ka qënë në qendër të vëmendjes pas deklaratës së tij mbi tradhtinë bashkëshortore, deklaratë të cilën shumë e kritikuan e të tjerë e mbështetën mendimin e tij. I ftuar sot në “Pasdite në Top Channel”, imami sqaroi që fjalët e tij janë kuptuar gabim pasi …

Artikulli i plotë »

E FUNDIT / “Do ju vras të gjithëve”, ky është kosovari që tmerroi Vlorën (FOTO/VIDEO)

Një shtetas kosovar është arrestuar në Vlorë pasi ka tentuar të marrë peng tre persona dhe i ka dhunuar ata. Drejtoria e Antiterrorit në bashkëpunim me Policinë Vlorë një ditë më parë në qytetin bregdetar ka arrestuar në flagrancë shtetasit Dijar Xhema, 29 vjeç, lindur e banues në Mitrovicë, Kosovë. …

Artikulli i plotë »

”Ohhh me mujt veç një shpi qetyne fmijëve me ja bo, tjetër veti nuk i du. Ju lutna gjithëve kush mundi mem nimue, me mi pshtu qeta fmijë” (VIDEO)

Familja Rexhepi nga komuna e Podujevës jeton në një barakë dydhomëshe e cila në fillim të këtij viti ishte djegur nga energjia elektrike. Ai posedon parcelën e tokës, por i mungojnë mjetet për ndërtimin e saj. Ai mbanë gjithë këta anëtarë të familjes me vetëm një social, e i cili …

Artikulli i plotë »

‘O vetëm do bukë dhe një dhomë ta kisha për këta fëmijë, ju lutëm të gjithëve të më ndihmojnë për hatër të këtyre fëmijëve’

“Unë dua bukë edhe një shtëpi, nuk kamë ngrenë bukë as qumësht. E dua dhomën me kukulla”, tha Lule Avdiu. Jasemini dhe Luja nuk po qajnë për lodra… Ka dy ditë që nëna e tyre Laureta nuk ka mundur që t’iu shtroj sofrën. E kjo situatë, është bërë përditshmëri në …

Artikulli i plotë »
error: