Arkivat e etiketimeve kengetarja

Këngëtarja do ta bëjë baba për herë të dytë, ky është partneri i Zaimina Vasjarit dhe vajza e tij / FOTO

Një lidhje prej rreth 13 vitesh, e cila vitin që shkoi u duk se do të mbyllej me kaq, por vetëm pak muaj më vonë Zaimina Vasjari mori propozimin më romantik për martesë pikërisht në Maldive, dhe kështu historia e çiftit vazhdoi. Sot këngëtarja është në pritje të fëmijës së …

Artikulli i plotë »

Këngëtarja Eni Koçi e cila ishte e ftuar në “Xing” të shtunën e kaluar u bë pjesë e një loje ku duhet të zgjidhte mes vetes dhe femrave të tjera të show-bizit se cila ishte më e bukur. Kur në ekran u shfaq Kallashi, Eni zgjodhi veten e saj si më të bukur. Pas kësaj nuk mund të mungonte as reagimi i Kallashit. Ajo ka postuar në profilin e saj të Snapchatit videon ku Eni thotë se është më e bukur se ajo, por pa shkuar asgjë. Mos vallë Kallashi e ka lënë në dorë të fansave të vendosin se cila është më e bukur. Të gjithë ishim në pritje të një reagimi nga Kallashi, por këtë video në fakt nuk e priste askush.

Këngëtarja Eni Koçi e cila ishte e ftuar në “Xing” të shtunën e kaluar u bë pjesë e një loje ku duhet të zgjidhte mes vetes dhe femrave të tjera të show-bizit se cila ishte më e bukur. Kur në ekran u shfaq Kallashi, Eni zgjodhi veten e saj si …

Artikulli i plotë »

“Si u nda Rezarta nga Ermali”, këngëtarja tregon rastin e “sikletshëm” me miken e saj

Një nga ngjarjet që tërhoqi mjaft vëmendjen e publikut ishte arrestimi dhe burgosja e nipit të Enver Hoxhës dhe bashkëshortit të këngëtares Rezarta Shkurta, pas akuzave ndaj tij për pjesëmarrje në një rrjet droge. Kanë kaluar rreth dy vite nga kjo ngjarje, por për këngëtaren duket se është ende shumë …

Artikulli i plotë »

Këngëtarja shqiptare hodhi bombën në dasmë: Jam e vetmja që këtu kam dhe burrin dhe dashnorin

Këngëtarja shqiptare hodhi bombën në dasmë: Jam e vetmja që këtu kam dhe burrin dhe dashnorin Aurela Gaçe, këngëtarja e njohur shqiptare njihet për humorin e saj dhe gjithmonë i pëlqen që gjithçka ta marrë me humor.Këtë herë, e ftuar në emisionin e moderatorit nga Kosova, Labit, Aurela ka rrëfyer …

Artikulli i plotë »
error: