Arkivat e etiketimeve kujdes

Kujdes, pamje të rënda! “Missi humb jetën “live” në Instagram, makina bie në humnerë (VIDEO + 18)

Një mbrëmje feste me alkool e muzikë në makinë, ka përfunduar në tragjedi për vajzën më të bukur të Ukrainës. Sofia Magerko 16 vjeçe ka ndërruar jetë pas një aksidenti fatal me makinë. E gjithë skena është xhiruar pasi “Miss Ukraina” dhe mikesha e saj kanë qenë në një video …

Artikulli i plotë »

E FUNDIT / Aksident trafiku në Skënderaj, shtatë persona të… (Kujdes pamjet)

Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë ditë së sotme në rrugën Skënderaj – Turiqevc. Sipas raportimeve të dëshmitarëve, nga kjo përplasje veturash, kanë mbetur 7 persona të lënduar në mesin e tyre dhe një fëmijë 4 vjeçar, transmeton Klan Kosova. Pamjet që janë dërguar në adresë të KlanKosova.tv, tregojnë më …

Artikulli i plotë »

E PABESUESHME: Riga kishte probleme edhe në të kaluarën, Ja çka i publikuan, Kujdes Pamjet (VIDEO)

Vrasja e 16-vjeçarit të vrarë me katër plumba, të shtunën, në afërsi të një shkolle në Prishtinë.Është bërë edhe më tronditëse kur dyshimet e para të hetuesisë nxorën dy të dyshuar për vrasje, po ashtu të moshës minore. Por kjo që ju publikua Rige Është bërë edhe më tronditëse kur …

Artikulli i plotë »
error: