Arkivat e etiketimeve lajmi

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjithë Kosova nga kjo qe sapo ndodhi para 20 min ka edhe te vdekur (Video)

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në një lokal në qytetin e prishtinës. Raportohet se njëri nga viktimat është (F.G). Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan në drejtim të paditur. Ndërsa …

Artikulli i plotë »

Lajmi Fundit, Ekskluzive: Luftë mes shqiptarëve dhe serbëve në Gjermani, katër të…

Një mosmarrëveshje afatgjate, midis dy familjeve të mëdha serbe dhe shqiptare fqinje në Wuppertal-Vohwinkel të Gjermanisë, të hënën ka eskaluar në betejë të vërtetë. Katër persona kanë pësuar plagë të rënda dhe janë dërguar nëpër spitale, Policia gjermane tashmë i ka filluar hetimet më të hollësishme, kamerat në gjermani e …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe sapo ndodhi para 30 min ka edhe te vdekur (Pamje)

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në shëtitoren e qytetit të Lushnjes pasditen e sotme. ABC News raporton se njëri nga viktimat është Zamir Latifi. Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe sapo ndodhi para 30 min ka edhe te vdekur (Pamje)

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në shëtitoren e qytetit të Lushnjes pasditen e sotme. ABC News raporton se njëri nga viktimat është Zamir Latifi. Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT: TË SHTËNA ME ARMË NË DREJTIM TË SELISË SË VETËVENDOSJES

Para pak çastesh, në bulevardin “Ismail Raka” në Kaçanik janë dëgjuar disa të shtëna armësh, shkruan portali Realiteti.info. Përfaqësues të Lëvizjes “Vetëvendosje” në këtë komunë kanë thënë në kushte anonimiteti se është shtënë ndaj tyre nga disa persona. Nderkohe, Demokracia në Veprim ka bërë të ditur rezultatet paraprake të zgjedhjeve …

Artikulli i plotë »

Lajmi fundit: Rrahje e madhe mes Sinpatizantve te PDKs dhe AKRs në Mitrovic 2 persona jan …

Festa në Mitrovicë ka eskaluar në dhunë fizike mes sipmatizantëve të dy partive. Në Mitrovicë janë rrahur mes vete simpatizantë të PDK-së dhe AKR-së. Për këtë kanë ndërhyrë edhe njësia speciale e policisë së Kosovë. Kujtojmë që PDK dhe AKR pritet të shkojnë në balotazh në Mitrovicë.

Artikulli i plotë »
error: