Arkivat e etiketimeve linda

Jam Linda 22 vjeçe, e dua një djal që i plotëson këto tri kushte – Më shkruani në Viber ose Whatsapp, ja numri im

Jam Linda 22 vjeçe, e dua një djal që i plotëson këto tri kushte – Më shkruani në Viber ose Whatsapp, ja numri im Përshëndetje anonim! Jam një vajzë 23 vjeçare kam të mbaruar vetëm fakultetin e drejtësisë, aktualisht punoj në një kompani private si menaxhere e një restauranti. Jam …

Artikulli i plotë »

Nuk do ta besonit por emri i vërtetë i Linda Morinës është Fexhrie, por a e dini se nga cili qytet vjen?

Kush është? Nga vjen? Si quhet tamam? Është kështu apo vetëm po luan? Cila është historia e vërtet e vajzës me çifteli? Ka kaq shumë pyetje dhe shumë pak përgjigje rreth Lindës, që disa pretendojnë se quhet Fexhrije, që disa thonë se është nga rrafshi i Dukagjinit, disa nga Drenica, …

Artikulli i plotë »

Nuk do ta besonit por emri i vërtetë i Linda Morinës është Fexhrie, por a e dini se nga cili qytet vjen?

Kush është? Nga vjen? Si quhet tamam? Është kështu apo vetëm po luan? Cila është historia e vërtet e vajzës me çifteli? Ka kaq shumë pyetje dhe shumë pak përgjigje rreth Lindës, që disa pretendojnë se quhet Fexhrije, që disa thonë se është nga rrafshi i Dukagjinit, disa nga Drenica, …

Artikulli i plotë »

Lajm tragjik: Linda, i jep fund jetës së saj (Foto)

Tashmë të gjithë e njohim Linda Morinën, këngëtarën e njohur e cila shpeshë herë bën edhe vallëzime interesante, shkruan Gazeta NewBorn. Përveç vallëzimit e këndimit, Linda bën edhe fotografi të ndryshme për të terhequr vëmendje, trasnmeton Gazeta NewBorn.Së fundmi Linda, ka realizuar disa fotografi në një livadh, ku njërën prej …

Artikulli i plotë »
error: