Arkivat e etiketimeve minimale

LAJM FANTASTIK: Kanadaja heq vizat për të gjithë shqiptarët, rroga minimale 2500 euro, ja detajet

Ministria për Shtetësi dhe Migrim e Kanadasë, njoftoi se kanë hequr vizat për të gjithë shqiptarët kudo që janë, po ashtu edhe për disa shtetas tjerë. Në njoftimin e publikuar nga ministria bëhet e ditur se pas bisedimeve të bëra me delegacionet e nivelit të lartë për heqjen e vizave …

Artikulli i plotë »
error: