Wednesday , 22 November 2017

Arkivat e etiketimeve pamje

Çfarë po ndodh mes Ledrit dhe pornostares shqiptare? Ledri kapet “mat” (Pamje)

Çfarë po ndodh mes Ledrit dhe pornostares shqiptare? Ledri kapet “mat” (Pamje) Ledri kapet “mat” me pornostaren shqiptare… Te dy janë të suksesshëm në profesionet e tyre, Ledri në muzikë ndërsa Alby në industrinë e pornografisë. Ajo është 20 vjeç dhe është super seksi. Por bukurisë së Albyt nuk i …

Artikulli i plotë »

Kujdes, pamje të rënda! “Missi humb jetën “live” në Instagram, makina bie në humnerë (VIDEO + 18)

Një mbrëmje feste me alkool e muzikë në makinë, ka përfunduar në tragjedi për vajzën më të bukur të Ukrainës. Sofia Magerko 16 vjeçe ka ndërruar jetë pas një aksidenti fatal me makinë. E gjithë skena është xhiruar pasi “Miss Ukraina” dhe mikesha e saj kanë qenë në një video …

Artikulli i plotë »

Kështu festohet në Prishtinë pas lirimit të Enver Sekiraqes (Pamje)

Pas lirimit të Enver Sekiraqës, shumë qytetarë kanë nisur festën e tyre në Prishtinë, konrektisht në lagjen “Kodra e Trimave” ku edhe është shtëpia e të akuzuarit.Nga një video që ka siguruar ‘Indeksonline’, shohim se tek shtëpia e Sekiraqës janë ndezur fishekzjarret në shenjë feste për lirimin e tij…..per te …

Artikulli i plotë »
error: