Arkivat e etiketimeve rezarta

Rrëfim tronditës nga Rezarta Shkurta: Saimir Tahirit, Birin e Kurves e zunë haqet e mia dhe të vajzës time, ai mua më… |VIDEO|

Këngëtarja Rezarta Shkurta e ka nisur që në moshë të vogël karrierën e saj muzikore. Kënga e parë, dedikuar qytetit të saj të lindjes “Durrës” duket se shërbeu si një nisje shumë e mirë për bukuroshen. Ndërsa tani ajo bëri një rrëfim shokues për Saimir Tahirin: Ai është Birin i…e …

Artikulli i plotë »

Rezarta Shkurta “heq nga puna” Jonida Shehun, zbulohet arsyeja e vërtetë e largimit

Jonida Shehu, moderatorja e emisionit të “Pasdite në Top Channel” u largua nga ky televizion, ndërsa vetë produksioni e konfirmoi diçka të tillë. Mirëpo, arsyeja e vërtetë e largimit nuk duket të ketë qenë fakti se Jonidës “i shkrepi në mendje” krejt papritur.Arsyeja kryesore e kësaj përplasje lidhet me një …

Artikulli i plotë »

“Si u nda Rezarta nga Ermali”, këngëtarja tregon rastin e “sikletshëm” me miken e saj

Një nga ngjarjet që tërhoqi mjaft vëmendjen e publikut ishte arrestimi dhe burgosja e nipit të Enver Hoxhës dhe bashkëshortit të këngëtares Rezarta Shkurta, pas akuzave ndaj tij për pjesëmarrje në një rrjet droge. Kanë kaluar rreth dy vite nga kjo ngjarje, por për këngëtaren duket se është ende shumë …

Artikulli i plotë »
error: