Arkivat e etiketimeve rrefim

Rrëfim tronditës nga Rezarta Shkurta: Saimir Tahirit, Birin e Kurves e zunë haqet e mia dhe të vajzës time, ai mua më… |VIDEO|

Këngëtarja Rezarta Shkurta e ka nisur që në moshë të vogël karrierën e saj muzikore. Kënga e parë, dedikuar qytetit të saj të lindjes “Durrës” duket se shërbeu si një nisje shumë e mirë për bukuroshen. Ndërsa tani ajo bëri një rrëfim shokues për Saimir Tahirin: Ai është Birin i…e …

Artikulli i plotë »

‘Personale’ në TV Dukagjini: Dardan Molliqaj me rrëfim ekskluziv për lidhjet e tij me Astrit Deharin (Video)

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj, në “Personale” të RTV Dukagjinit flet për herë të parë për marrëdhëniet e tij me aktivistin tashmë të ndjerë, Astrit Deharin. Si e ndihmoi Astriti, Dardan Molliqajn në kohën kur ishte në arrati? Çfarë i tha ai në takimin e fundit që kishin? Molliqaj …

Artikulli i plotë »
error: