Arkivat e etiketimeve saimir

Rrëfim tronditës nga Rezarta Shkurta: Saimir Tahirit, Birin e Kurves e zunë haqet e mia dhe të vajzës time, ai mua më… |VIDEO|

Këngëtarja Rezarta Shkurta e ka nisur që në moshë të vogël karrierën e saj muzikore. Kënga e parë, dedikuar qytetit të saj të lindjes “Durrës” duket se shërbeu si një nisje shumë e mirë për bukuroshen. Ndërsa tani ajo bëri një rrëfim shokues për Saimir Tahirin: Ai është Birin i…e …

Artikulli i plotë »

“Saimir Tahiri fsheh videon ku shihet Çim Peka duke vrarë vajzën që kishte në makinë”, nuk mbahet Myftaraj

Opinionisti Kastriot Myftaraj njihet për qëndrimet e tij dhe teoritë konspiracioniste, megjithatë “ku ka zë nuk është pa gjë”, thotë populli. Këtë herë Myftaraj ka bërë një postim në Facebook, ku sipas tij vdekja e vajzës që ndodhej në makinën e gazetarit para dy vite nuk ka vdekur nga aksidenti …

Artikulli i plotë »

Tronditet Shqiperia: Saimir Tahiri tenton të Vetvritet ja detajet…

Arrestimi i Moisi Habilajt në Itali ka tronditur politikën shqiptare, pasi në përgjimet që kanë bërë autoritet italiane ka dalë edhe emri i ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahirit.Në një statusi në profilin e tij në “Facebook”, Jamarbër Malltezi, kreu i Departamentit për Mjedisin në Partinë Demokratike ka publikuar “15 të …

Artikulli i plotë »

Lajmi i fundit –luftë në Tiranë pran shtepis se Saimir Tahirit 4 të plagosur dhe 2 polic te vrar (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në kryeqytet pran shtepis se Saimir Tahirit. Pas një sherri janë plagosur katër persone me armë zjarri. Mësohet se të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën, ndersa dy policet jan vrar duke dashur tu ndihmojn te plagosurve por mediat raportuan se …

Artikulli i plotë »

Lajmi i fundit –luftë në Tiranë pran shtepis se Saimir Tahirit 4 të plagosur dhe 2 polic te vrar (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhurpara pak minutash në kryeqytet pran shtepis se Saimir Tahirit. Pas një sherri janë plagosur katër persone me armë zjarri. Mësohet se të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën, ndersa dy policet jan vrar duke dashur tu ndihmojn te plagosurve por mediat raportuan se ngjarja …

Artikulli i plotë »

“I beson akuzat ndaj Saimir Tahirit?”, politikanët përgjigjen, habit Tom Doshi me reagimin

Përmendja e emrit të ish-ministrit të Brendshëm në dosjen Habilaj, ka shkaktuar tronditje të madhe në politikë. Të pyetur në lidhje me pafajësinë e tij, disa politikanë janë përgjigjur se kjo është një çështje që duhet të vërtetohet nga drejtësia. Dikur pjesë e grupit parlamentar të PS, deputeti nga Shkodra, …

Artikulli i plotë »
error: