Arkivat e etiketimeve shkurta

Rrëfim tronditës nga Rezarta Shkurta: Saimir Tahirit, Birin e Kurves e zunë haqet e mia dhe të vajzës time, ai mua më… |VIDEO|

Këngëtarja Rezarta Shkurta e ka nisur që në moshë të vogël karrierën e saj muzikore. Kënga e parë, dedikuar qytetit të saj të lindjes “Durrës” duket se shërbeu si një nisje shumë e mirë për bukuroshen. Ndërsa tani ajo bëri një rrëfim shokues për Saimir Tahirin: Ai është Birin i…e …

Artikulli i plotë »

Rezarta Shkurta “heq nga puna” Jonida Shehun, zbulohet arsyeja e vërtetë e largimit

Jonida Shehu, moderatorja e emisionit të “Pasdite në Top Channel” u largua nga ky televizion, ndërsa vetë produksioni e konfirmoi diçka të tillë. Mirëpo, arsyeja e vërtetë e largimit nuk duket të ketë qenë fakti se Jonidës “i shkrepi në mendje” krejt papritur.Arsyeja kryesore e kësaj përplasje lidhet me një …

Artikulli i plotë »
error: