Arkivat e etiketimeve shtepi

Nusja i kërkon Eni Çobanit t’i mbajë vjehrrin në shtëpi, ajo “ia fut bukur” me përgjigjen e saj (Video)

Një situatë mjaft e tensionuar është krijuar pasditen e sotme në emisionin “Shihemi në Gjyq” të Eni Çobanit. Përballë njëri – tjetrit kanë vjehrri dhe nusja dhe në debat e sipër, kjo e fundit i kërkon Eni Çobanit ta marrë ajo vjehrrin sepse nëse nuk i sjell certifikatën e pronësisë …

Artikulli i plotë »

U Deshën Gjashtë Orë Për Ta Ndërtuar, Por Sa Kushton Kjo Shtëpi? (VIDEO)

Në një kohë kur çmimet e pasurive të paluajtshme po kalojnë kurfirin, italiani Renato Vidal ka krijuar një alternativë të shkëlqyeshme për banesat tradicionale. Iu deshën vetëm gjashtë orë për të ndërtuar këtë shtëpi. Ndërsa kompania që prodhon këto shtëpi, tregon se cmimi për një shtepi të tillë sillet nga …

Artikulli i plotë »

Ish-gruaja i kërkoi t’i blinte ilaçet vajzës dhe ai nuk hezitoi, por kur futet në shtëpi i thyhet zemra

Divorcet janë një proces shumë i vështirë, sidomos kur ka fëmijë të përfshirë. Betejat ligjore dhe ndarja nga familja mund të jetë traumatike jo vetëm për të rriturit, por dhe për fëmijët. Një burrë ka shpërndarë në Facebook një përvojë që ka shkaktuar admirim dhe është një shembull i madh …

Artikulli i plotë »

Nuk mund ta besoni kurrë se cili politikan i shkoj në shtëpi pas përleshjes me deputetin Krasniqi (Foto)

Dje u përlesh me deputetin e LVV-së, Frashër Krasniqin. Kjo ngjarje bëri bujë në rrjetet sociale. Ndërsa një ditë pas deputeti Milaim Zeka, ka pritur në shtëpinë e tij njërin prej politikanëve të vendit. Ai është kryetari i Podujevës, Agim Veliu i cili sot ka vizituar Zeken, trasnmeton Gazeta NewBorn.

Artikulli i plotë »

`Si u përvëluan të gjallë trinjakët në Durrës, nëna: I lashë në shtëpi, kur erdha…

Foto ilustruese Tre fëmijë binjakë të moshës 3-vjeçe janë përvëluar ditën e sotme në banesën e tyre. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 17:30 në Romanat të Durrësit, në një shtëpi private.Paraprakisht policia dyshon se fëmijët kanë qenë duke luajtur me shkrepëse e më pas mobiliet kanë marrë flakë. Zjarri …

Artikulli i plotë »

`Si u përvëluan të gjallë trinjakët në Durrës, nëna: I lashë në shtëpi, kur erdha…

Foto ilustruese Tre fëmijë binjakë të moshës 3-vjeçe janë përvëluar ditën e sotme në banesën e tyre. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 17:30 në Romanat të Durrësit, në një shtëpi private.Paraprakisht policia dyshon se fëmijët kanë qenë duke luajtur me shkrepëse e më pas mobiliet kanë marrë flakë. Zjarri …

Artikulli i plotë »

Tearcë/Pronari në Zvicër, dikush futet në shtëpi në 6 të mëngjesit, kamerat e sigurisë e filmojnë (VIDEO)

Ngjarja ka ndodhur sot në mëngjes në Tearcë të Tetovës. Pronari i shtëpisë është me punë në Zvicër dhe në shtëpinë e tij në vendlindje ka instaluar kamerat e sigurisë, njofton Tetova News. Sot në mëngjes, rreth orës 6 të mëngjesit, dilush është futur në shtëpi. Familja është e interesuar …

Artikulli i plotë »
error: