Arkivat e etiketimeve tirane

LAJM I FUNDIT / Tronditet Tirana , Policia blindon rrugicat. Çfarë po ndodh në zonën e ish- bllokut

Forca të policisë janë parë këtë mbrëmje pranë zonës së ish-bllokut në Tiranë. Dyshohet se ata kanë marrë një alarm për një ngjarje të mundshme në një filial banke. Policët aktualisht ndodhen brenda ambienteve të bankës, ku kanë nisur edhe kontroll.Policia takoi edhe pronarin e bankës.Ndiqe videon mbi reklamen me …

Artikulli i plotë »

Lajmi i fundit –luftë në Tiranë pran shtepis se Saimir Tahirit 4 të plagosur dhe 2 polic te vrar (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në kryeqytet pran shtepis se Saimir Tahirit. Pas një sherri janë plagosur katër persone me armë zjarri. Mësohet se të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën, ndersa dy policet jan vrar duke dashur tu ndihmojn te plagosurve por mediat raportuan se …

Artikulli i plotë »

Lajmi i fundit –luftë në Tiranë pran shtepis se Saimir Tahirit 4 të plagosur dhe 2 polic te vrar (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhurpara pak minutash në kryeqytet pran shtepis se Saimir Tahirit. Pas një sherri janë plagosur katër persone me armë zjarri. Mësohet se të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën, ndersa dy policet jan vrar duke dashur tu ndihmojn te plagosurve por mediat raportuan se ngjarja …

Artikulli i plotë »

Skema e re e vjedhjes në Tiranë/Mënyra e këtyre të rinjve italianë do t’ju lerë pa fjalë / VIDEO

Ndoshta do t’ju duket e pabesueshme se turistët e huaj të kryejnë vjedhje në vendin tonë, por një denoncim i ardhur në redaksinë tonë e dëshmon këtë gjë. Sipas qytetarit dy turistë italian kanë vjedhur disa palë syze në një dyqan në rrugën “Myslym Shqyri”. Kini kujdes sepse në dyqanet …

Artikulli i plotë »
error: