Arkivat e etiketimeve trondites

Rrëfim tronditës nga Rezarta Shkurta: Saimir Tahirit, Birin e Kurves e zunë haqet e mia dhe të vajzës time, ai mua më… |VIDEO|

Këngëtarja Rezarta Shkurta e ka nisur që në moshë të vogël karrierën e saj muzikore. Kënga e parë, dedikuar qytetit të saj të lindjes “Durrës” duket se shërbeu si një nisje shumë e mirë për bukuroshen. Ndërsa tani ajo bëri një rrëfim shokues për Saimir Tahirin: Ai është Birin i…e …

Artikulli i plotë »

Njerëzit e kuptojnë kur vdesin… zbulimi tronditës i shkencëtarëve

Disa thonë se kanë parë dritë në fund të tunelit, ndërsa të tjerë pretendojnë se e kanë gjetur veten jashtë trupit, duke parë mjekët që i shpëtonin jetën. Por në të vërtetë, eksperiencat pranë vdekjes kanë qenë gjithmonë të debatueshme. Tanimë, shkencëtarët kanë zbuluar se ndërgjegjja e një njeriu vijon …

Artikulli i plotë »
error: