Wednesday , 12 December 2018

Arkivat e etiketimeve video

Policia e Kosovës: Ky do të jetë veprimi pas rrahjes mes Zekës dhe Krasniqit (Video)

Policia e Kosovës është deklaruar pas rrahjes së dy deputetëve të Kuvendit të Kosovës, atij të Vetëvendosjes, Frashër Krasniqit dhe atij të Nismës, Milaim Zeka gjatë një emisioni televiz. Zëdhënësi i policisë së Kosovës, Baki Kelani ka thënë për Periskopin se PK-ja i posedon të gjitha informacionet me pamjet e …

Artikulli i plotë »

Familja shqiptare gjen 115 mijë euro në Llogara, ajo çfarë bën më pas i habit të gjithë (VIDEO)

Një familje turistësh shqiptarë gjetën një sasi prej 115 mijë eurosh në Llogara, para të cilat i dorëzuan në polici. Në një njoftim të sajin, policia e Vlorës, teksa falenderoi çiftin për xhestin e tyre sqaron gjithashtu se kjo shumë është sekuestruar, pas verifikimit se kujt i përkisnin këto para. …

Artikulli i plotë »
error: