Wednesday , 12 December 2018

Arkivat e etiketimeve video

Me të brendshme ose jo, vajza seksi që zëvendësoi Rashelin, do t’ju çmendë me këtë video

Largimi i Rashelit dhe zëvendësimi i saj me vajzën seksi Kejvina Kthella bëri shumë bujë. Pas daljes së velinës së re në emisionin “Xing me Ermalin” kanë shpërthyer komente të shumta lidhur me performancën e bukuroshes, e cila është shfaqur mjaft provokuese në kërcimin e saj, aq sa u dyshua …

Artikulli i plotë »

Në çfarë moshe e kanë humbur virgjërinë vajzat e reja? Përgjigjet që do iu lënë pa fjalë (Video)

Virgjëria mbetet një temë mjaft e diskutueshme në shoqëri dhe në vendin tonë konsiderohet ende si një temë tabu. Mirëpo, duket se vende të tjera, e kanë tejkaluar këtë problem. Rasti më konkret në Amerikë, ku duket se vajzat apo djemtë nuk e kanë fare problem të tregojnë moshën e …

Artikulli i plotë »

Habilajt i ‘dërgojnë’ sms, si i përgjigjet Rama provokimeve të Arjan Canit (Video)

I ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” në ‘Tv Klan’ kryeministri Edi Rama i është përgjigjur pyetjeve të bëra nga Arian Çani në intervistën e përgatitur me titullin “Sekretaria telefonike e Edi Ramës”. Ndër pyetjet më të sikletshme pa diskutim ishin ato të drejtuara për çështjen e Tahirit dhe për …

Artikulli i plotë »

Shehi: Pasha Zotin, janë nja 10 – 15 deputetë të PS-së që mbjellin drogë (Video)

Deputeti i LZHK-së, Dashamir Shehi ka dhënë një deklaratë tronditëse dje gjatë një debati politik në media. “Gjykoj që për këtë situatë specifike, që i përket kësaj bote kriminale që po na rrethon, të ftoja edhe shumicën e socialistëve që janë të ndershëm. Nuk mendoj se zoti Velaj mbjell drogë, …

Artikulli i plotë »
error: