Arkivat e etiketimeve vritet

Lajmi i fundit,“Vritet” Bleona Qereti nga i dashuri saje.. |VIDEO|

Së fundmi është provuar që Bleona e kishte me gjithë mend edhe kur na tregonte për pjesëmarrjen në serialin e njohur amerikan “True Justice”, ku protagonist kryesor është aktori i njohur Steven Seagal. Këngëtarja shqiptare, është shfaqur si aktore përkrah legjendës amerikane të aksionit në rolin e një fallxhoreje. Bleona …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT / Shokuese , Këngëtari i njohur torturohet dhe vritet sepse ishte … / FOTO

Grupi “Anti-LGBTI” i Çeçenisë ka torturuar dhe vrarë mizorisht këngëtarin e njohur rus Zelimkhan Bakaev.Prej disa javësh Zelimkhan ishte në kërkim nga autoritetet për shkak se nuk ishte parë që nga data 8 gusht. Çuditërisht llogaria e Zelimkhan në Instagram është fshirë dhe këngëtari nuk ka shkruar asgjë, njofton “Newnownext”. …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT / Shokuese , Këngëtari i njohur torturohet dhe vritet sepse ishte … / FOTO

Grupi “Anti-LGBTI” i Çeçenisë ka torturuar dhe vrarë mizorisht këngëtarin e njohur rus Zelimkhan Bakaev.Prej disa javësh Zelimkhan ishte në kërkim nga autoritetet për shkak se nuk ishte parë që nga data 8 gusht. Çuditërisht llogaria e Zelimkhan në Instagram është fshirë dhe këngëtari nuk ka shkruar asgjë, njofton “Newnownext”. …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT: Vritet tek shtëpia e saj gazetarja e cila ia publikoj skandalet politikanëve të …

“Mashtrues e kriminelë kudo ku hidhni sytë, situata është dëshpëruese”. Ky ishte shënimi i fundit që gazetarja malteze Daphne Caruana Galicia, bëri në blogun e saj vetëm gjysmë ore para se të gjente vdekjen nga shpërthimi i një bombe që ia kishin vënë në makinë. Mediet vendase duke raportuar detajet …

Artikulli i plotë »

E dhimbshme: Vritet studentja e këtij fakulteti, po e festonte ditëlindjen e saj të 22-të (Video)

Një studente universiteti është vrarë nga policia në ditëlindjen e saj, pasi u hodh me makinë në mes të një turme njerëzish. 22-vjeçarija ishte duke festuar ditëlindjen kur e çoi makinën drejt një oficeri policie. Ajo u qëllua për vdekje nga një prej kolegëve të tij në Miami Beach, Florida. …

Artikulli i plotë »
error: