Arkivat e etiketimeve zbardhen

A ju kujtohet Masakra në familje?! zbardhen arsyet e krimit të rëndë nga këngëtari i njohur

Sami Veseli, rapsodi shqiptar i ka dhënë fund jetës së vajzës së tij Shkurtes dhe vetes. Ai ka qëlluar edhe bashkëshorten e tij, por ajo ende ndodhet në komë. Kështu flasin familjarët. Sipas këtyre burimeve, rapsodi Veseli, pas 30 vitesh martesë ishte ndarë nga bashkëshortja, prej kur edhe kanë filluar …

Artikulli i plotë »
error: