Tragjike: Ndahet nga jeta aktorja e mirënjohur bashkë me foshnjën e saj

Tragjike: Ndahet nga jeta aktorja e mirënjohur bashkë me foshnjën e sajAjo ishte një ndër aktoret më të njohura meksikane e cila është bërë pjesë shpesh e serialeve të ndryshme.
Por për fat të keq, Marla Hiromi ka ndërruar jetë ndërsa ishte duke i dhënë jetë vajzës së saj, që po ashtu nuk ka mundur t’ia dalë mbanë…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: