Tronditet Shqiperia: Saimir Tahiri tenton të Vetvritet ja detajet…

Arrestimi i Moisi Habilajt në Itali ka tronditur politikën shqiptare, pasi në përgjimet që kanë bërë autoritet italiane ka dalë edhe emri i ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahirit.Në një statusi në profilin e tij në “Facebook”, Jamarbër Malltezi, kreu i Departamentit për Mjedisin në Partinë Demokratike ka publikuar “15 të panjohura nga publiku për Tahirin”.Malltezi thotë ndër të tjera se Tahiri kur ishte në Itali ka tentuar edhe vetëvrasjen.

Lajmi vazhdon më poshtë:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: