Upsss! Rama ia bëri këtë gjë Ramushit, nuk e priste askush

Herën e fundit kur kryeminsitri shqiptar dhe ai kosovar, Edi Rama dhe Ramush Haradinaj u takuan në shtator të këtij viti, Rama pati një kërkesë specifike ndaj homologut të tij kosovar.

Nga Tirana i kërkoi Haradinajt që të ndryshojë ose rishikojë qëndrimin e tij për demarkacionin me Malin e Zi, ratifikimi i së cilës në Kuvendin e Kosovës i hap rrugë liberalizimit të vizave nga BE-ja për kosovarët…Shiko videon e plote duke klikuar me poshte ne reklam:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: