Vajza akuzon mamin: E vinte babin në gjumë me valium dhe ma fuste…

Një histori e pazakontë vjen sot në emisionin “Me zemër të hapur” në “News24”. Një baba i ri në moshë dhe vajza e tij adoleshente ndodhen në studio për të rrëfyer një histori skandaloze që ka ndodhur në familjen e tyre.
Alfred Karaj, 34 vjeç nuk e ka të lehtë të tregojë tradhtinë bashkëshortore, por në kushtet që ndodhet ka zgjedhur këtë rrugë.
Per me shume, mos e humbisni rrefimin e plote ne linkun me poshte:

 

Artikulli i plote

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: