Wednesday , 12 December 2018

Vajza e la sepse ishte i varfër, pas 5 viteve u takuan rastësisht, e çuditshme ajo çfarë ka ndodhur? (Video)

Ky tregim flet per nje djalosh te varfer i cili ishte dashuruar me nje vajze pasur.Nje dite, djaloshi i varfer i kishte kerkuar doren e nje vajze te pasur,mirpo ajo e kishte refuzuar duke i thënë: Paga e jote mujore eshte sa shpenzimet e mia ditore,andaj si po shpreson qe te pranoj te martohem me ty, Por ja qe u takuan prap dhe ndodhi nje gje interesante, Shtypni me poshte reklamen dhe shikoni videon:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: