Wednesday , 12 December 2018

Vajza kuksiane: A duhet t’i them babit për atë që zbulova për mamin një natë në banjo?

Një vajzë ka zbuluar se e ëma tradhëton të atin dhe ndihet e shkatërruar. Vajza dëshiron t’i thotë gjithçka babait të saj, por frikësohet se shkatërron familjen.
“Nëse mundeni të më jepni një mendim edhe për historinë time. Jam 17 vjeçe e kam lindur në Kukës.
Para pak netësh zbulova se mami im ja dredh babit. Dhe e mësova krejt rastësisht, sepse mamin e dija ëngjëllin e kësaj toke.
Isha duek fjetur në dhomën time, kur…
LEXO ME POSHTE

 

 

Kliko mbi këtë TEKST ===Vajza kuksiane: A duhet t’i them babit për atë që zbulova për mamin një natë në banjo?

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: