(VIDEO) Shkon te furra të blejë bukë, nëna merr vesh lajmin ‘bombë’ për të bijën!

Nëna kap ‘mat’ vajzën të shoqëruar një djalë në një lokal pranë gjimnazit “Petro Nini”.
Gazetarja e “Aldo Morning Show”, raporton se gruaja kishte parë rastësisht çantën e vajzës së saj 16-vjeçare në një furrë buke pranë shkollës, nga ku ishte informuar se vajza e saj lë çdo ditë orët e mësimit dhe ikën me një djalë.
Pasi ka marrë këtë informacion gruaja ka shkuar në lokalin ku ishte vajza dhe me zë të lartë ka kërcënuar djalin me të cilin shoqërohej 16-vjeçarja.
SHIKO VIDEON ME POSHTE:

A

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: