Votat me postë në Prishtinë: Ja cili kandidat po prin në Prishtinë

Në QNR janë duke u numëruar votat me postë për komunën e Prishtinës.Deri tani, 89 vota kanë shkuar për Shpend Ahmetin e Vetëvendosjes, kurse vetëm 6 nga to janë për Arban Abrashin e LDK-së.Pas votave me kusht do të numërohen ato të personave me nevoja të veçanta….Shiko videon e plote duke klikuar me poshte ne reklam:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: