Vozisin pa rroba, këto bukuroshe bllokuan trafikun!

Kjo video u bë në një qytet në Gjermani, ku u morën dy vajza dhe i zhveshën për të parë reagimin e njerëzve në trafik.Dhe ashtu siç pritej reagimet ishin të pafundme, më të zëshmit ishin meshkujt të cilët nuk hezituan të bëjnë edhe foto.

per me teper shikoni videon ne vazhdim…

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: