Zbulohet Harta: Ja zonat ku do bjerë borë natën dhe nesër

“Meteoalb” ka publikuar hartën e zonave ku do priten reshje bore sonte gjatë natës dhe kryesisht nesër gjatë ditës.

Ndërkohë, në zonat e tjera parashikohen reshje shiu.

 

 

 

 

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: